Хімчистка «Фарна-Фреско» пропонує

Хімчистка одягу: куртки, пальто

Ми однаково акуратно поводимося з плащами, куртками, іншим одягом, включаючи пальто, сорочки, сукні і багато іншого. Засоби, що використовуються, дозволяють зберігати структуру тканини, при цьому забезпечуючи глибоке очищення, в результаті чого відновлюється оригінальний колір тканини. Куртки, пальто, плащі, пуховики та інший одяг можуть бути виготовлені із найрізноманітніших матеріалів: штучна шкіра, бавовни, поліестеру, акрилу, шерсті, льону, інших штучних тканин і так далі. Хімчистка одягу: курток, пальто і предметів гардеробу буде проведена делікатно та бережно.

Хімчистка весільних суконь

Хімчистка весільних суконь також є одним із основних напрямків нашої діяльності. Матеріали, з яких вони виготовлені, різні, і в основному це атлас, органза, жаккард, бархат, креп, кружево, сатин, махра. Часто весільні сукні мають багатошарову структуру, тканини комбінуються, покривають одна одну, а також мають додаткові прикраси у вигляді блискучих елементів типу страз, паєток, металевих застібок, замків і так далі. Все це враховується в роботі наших спеціалістів.

Хімчистка ковдр і пледів

Пледи і ковдри завжди піддаються інтенсивній зношуваності в процесі використання. Багато із них створені із натуральних тканин типу бавовни і льону. І звичайно ж, ковдри та пледи безпосередньо взаємодіють із шкірою людини, при цьому важливо гарантувати клієнтам неперевершену якість чистячи засобів, відсутність ароматизаторів, шкідливих органічних і неорганічних включень. Хімчистка ковдр і пледів також продовжить термін їх використання.

Хімчистка штор

Штори – велика різноманітність тканин, аксесуарів, прикрас і багатошаровість. Дуже важливо забезпечити необхідне виведення плям різного походження і зберегти початкову форму, насиченість візерунку, структуру тканини. Хімчистка штор буде проведена згідно усіх правил. Також ми пропонуємо хімчистку іграшок, чохлів, театральних костюмів, хімчистку спецодягу…

Ціни

Прейск. ПП Дубуцький 16.02.21рСкачать

Ми вам зателефонуємо