Хімчистка «Фарна-Фреско» пропонує

Хімчистка одягу: куртки, пальто

Ми однаково акуратно поводимося з плащами, куртками, іншим одягом, включаючи пальто, сорочки, сукні і багато іншого. Засоби, що використовуються, дозволяють зберігати структуру тканини, при цьому забезпечуючи глибоке очищення, в результаті чого відновлюється оригінальний колір тканини. Куртки, пальто, плащі, пуховики та інший одяг можуть бути виготовлені із найрізноманітніших матеріалів: штучна шкіра, бавовни, поліестеру, акрилу, шерсті, льону, інших штучних тканин і так далі. Хімчистка одягу: курток, пальто і предметів гардеробу буде проведена делікатно та бережно.

Хімчистка весільних суконь

Хімчистка весільних суконь також є одним із основних напрямків нашої діяльності. Матеріали, з яких вони виготовлені, різні, і в основному це атлас, органза, жаккард, бархат, креп, кружево, сатин, махра. Часто весільні сукні мають багатошарову структуру, тканини комбінуються, покривають одна одну, а також мають додаткові прикраси у вигляді блискучих елементів типу страз, паєток, металевих застібок, замків і так далі. Все це враховується в роботі наших спеціалістів.

Хімчистка ковдр і пледів

Пледи і ковдри завжди піддаються інтенсивній зношуваності в процесі використання. Багато із них створені із натуральних тканин типу бавовни і льону. І звичайно ж, ковдри та пледи безпосередньо взаємодіють із шкірою людини, при цьому важливо гарантувати клієнтам неперевершену якість чистячи засобів, відсутність ароматизаторів, шкідливих органічних і неорганічних включень. Хімчистка ковдр і пледів також продовжить термін їх використання.

Хімчистка штор

Штори – велика різноманітність тканин, аксесуарів, прикрас і багатошаровість. Дуже важливо забезпечити необхідне виведення плям різного походження і зберегти початкову форму, насиченість візерунку, структуру тканини. Хімчистка штор буде проведена згідно усіх правил. Також ми пропонуємо хімчистку іграшок, чохлів, театральних костюмів, хімчистку спецодягу…

Ціни

Прейск. ПП Дубуцький 16.02.21рСкачать